Filip Lato gwiazdą 7. edycji Music Box Acoustic!

W najbliższą niedzielę, 19 maja, o godzinie 18:00, zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki do warszawskiej Food Town w Fabryce Norblina.

Gwiazda wieczoru: Filip Lato

Na scenie Gimlet wystąpi Filip Lato, który w 2016 roku wziął udział w muzycznym show telewizyjnym „The Voice of Poland”, zasilając drużynę prowadzoną Tomsona i Barona. Program stał się przełomem w muzycznej karierze młodego wokalisty, bo już rok później Filip nagrał 1. singiel, we współpracy z zespołem Sound’n’Grace. Wydany utwór zapowiadał album “Życzenia”, który sprzedał się w liczbie ponad 15 tysięcy egzemplarzy.

Industrialna przestrzeń koncertu: Scena Gimlet Food Town w Fabryce Norblina

Wyjątkowa lokalizacja w historycznej Fabryce Norblina w samym sercu Warszawy, to niezwykła przestrzeń, w której odbędzie się w niepowtarzalny koncert. Podczas 7. edycji Music Box Acoustic, tym razem, usłyszymy Filipa Lato.

Music Box Acoustic: Wstęp wolny

“Music Box Acoustic”, to cykl koncertów organizowanych przez telewizję Music Box. Ten muzyczny kanał rozrywkowo – muzyczny obejmuje zasięgiem całą Polskę, a na jego antenie zobaczycie najnowsze klipy, wszystkie w jakości HD. Event ma charakter otwarty, niebiletowany.
Music Box Acoustic – zapraszają: Telewizja Music Box i Food Town w Fabryce Norblina, poleca Meloradio.

Trending News
NMF: Maraton Horrorów w Multikinie

Rozpocznij letni sezon MARATONEM HORRORÓW. Już 31 maja zapraszamy na bezsenną noc pełną strachu do Multikina! W repertuarze: PUCHATEK: KREW I MIÓD 2, STRANGERS, NIEPOKALANA, UROJENIE. Zapraszamy wszystkich fanów kina grozy i jump scare’ów. Start: 31 maja, godzina 22:00. Zobacz premierowo drugą cześć slashera o…

Więcej
„Nic śmiesznego” wraca na wielki ekran Multikina!

Już 13 maja w kinach sieci Multikino w ramach cyklu „Kultowe Kino” widzowie będą mogli zobaczyć „Nic śmiesznego”. Bilety można już nabyć w kasach kin, na stronie internetowej www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. We wszystkich kinach sieci Multikino w każdy poniedziałek w ramach cyklu „Kultowe…

Więcej