Elton John i Britney Spears z klipem do „Hold Me Closer”

Elton John i Britney Spears z dumą prezentują teledysk do jednej z największych piosenek 2022 roku – przeboju „Hold Me Closer”, w reżyserii ukraińskiej reżyserki Tanu Muino.

„Hold Me Closer” to uosobienie zaraźliwego tanecznego hymnu. Utwór zadebiutował na 1. miejscu listy Billboardu Hot Dance/Electronic Songs. Oficjalny teledysk, który właśnie ujrzał światło dzienne, to oszałamiające wizualizacje w tętniącym życiem kolorowym Meksyku.
Teledysk idealnie uzupełnia marzycielski tekst piosenki, a wzruszająca choreografia ukazuje głębię ludzkich emocji. Delikatne ruchy ucieleśniają ludzkie objęcia, ukazując intymność, której tak brakuje nam w chaosie ostatnich lat.
Klip wyreżyserowała wielokrotnie nagradzana ukraińska reżyserka, Tanu Muino. Tanu jest znana z imponującego portfolio, w skład którego wchodzą teledyski „Montero” Lil Nas X, „As It Was” Harry’ego Stylesa, „Up” Cardi B, „Fleabag” i nagrany w Kijowie „cotton candy” Yungbluda czy „Rumors” Lizzo.
 
Tanu komentuje współpracę: – „To było bardzo emocjonalne doświadczenie, bo dorastałam z Britney. To właśnie po obejrzeniu „Slave For You” zdecydowałam, że chcę tworzyć teledyski. Elton John to ikona, której świat słuchał dorastając. Od razu wiedziałam, że publiczność i fani będą mieli wysokie oczekiwania. Mając na uwadze tą odpowiedzialność, musiałam stworzyć coś innego, nieoczekiwanego. Wizualizacje musiały się wyróżniać. Taniec musiał zmuszać do refleksji, a Elton i Britney musieli być dumni. Aby uchwycić tę magię, kręciliśmy we wszystkich moich ulubionych architektonicznych lokalizacjach w Meksyku i sprowadziliśmy Jacoba Jonasa, który obecnie tworzy najlepszą współczesną choreografię. Zdobycie najlepszych tancerzy, ekipy i dostępu do najbardziej prywatnych miejsc na świecie okazało się naprawdę proste, ponieważ każdy chciał pracować z Eltonem Johnem i być częścią jego dziedzictwa.”
 
Poza premierą teledysku, Elton i Britney postanowili wydać trzy kolekcjonerskie, limitowane edycje singli CD „Hold Me Closer”, które ukażą się w listopadzie i są już dostępne w przedsprzedaży. Każda z trzech unikalnych płyt będzie oprawiona w inną szatę graficzną: jedna z oryginalną okładką, a pozostałe dwie z wybranymi przez fanów. Każda zawiera inną tracklistę: poza oryginalną wersją „Hold Me Closer”, drugi utwór będzie się różnił między wersją rozszerzoną oraz remiksami w wykonaniu Joela Corry’ego i Purple Disco Machine.
 
„Hold Me Closer” to pierwsze w historii spotkanie dwóch najbardziej kultowych artystów wszech czasów. Zgodnie z przewidywaniami utwór znalazł się na szczycie list przebojów, zapewniając Eltonowi dziesiąty hit w pierwszej dziesiątce i pierwszy od prawie dziesięciu lat hit Britney. Utwór wspiął się także na 1. miejsce w Australii i Kanadzie, 3. w Wielkiej Brytanii oraz na 1. miejsce w iTunes w ponad 40 krajach na całym świecie. Fantastyczna niespodzianka dla fanów Eltona i Britney na całym świecie, „Hold Me Closer” wyprodukowana przez Andrew Watta, to odświeżająca współczesna wersja jednego z najbardziej kultowych hitów Eltona „Tiny Dancer”, który zawiera również elementy innych klasycznych utworów z jego legendarnego katalogu, w tym „The One” i „Don’t Go Breaking My Heart”.
Trending News
Ellie Goulding powracaz nowym singlem

Najnowszy singiel i teledysk Ellie Goulding – „Like A Saviour” – to przedsmak jej piątego studyjnego albumu. „Higher Than Heaven” ma ukazać się 24 marca. Artystka zapowiedziała singiel w zeszłym miesiącu. Podała także nową datę premiery albumu, która pierwotnie była zaplanowana na 3 lutego: –…

Więcej
RAYE z debiutanckim albumem „My 21 st Century Blues”

RAYE, od dawna znana jako jeden z największych talentów brytyjskiej sceny muzycznej, wydaje właśnie swój długo wyczekiwany album ‚My 21st Century Blues’. To zbiór osobistych, poruszających utworów – stworzonych przez RAYE dla RAYE, ale również dla wszystkich, którzy zmagali i zmagają się z przeciwnościami losu….

Więcej