Długo wyczekiwany debiut Fletcher

Fletcher prezentuje album „Girl Of My Dreams”. Czas na wielki artystyczny triumf tej queerowej ikony!

Autorka hitu „Becky’s So Hot”, ceniona przez najważniejsze media na świecie, w tym „TIME”, „Harper’s Bazaar”, „NME”, czy „The Guardian”, po wielu miesiącach pracy oddaje w ręce fanów gorący i bardzo intymny album zatytułowany „Girl Of My Dreams”.
 
– „Kiedyś moja mama miała sen. Przyśniła jej się jadąca na koniu dziewczyna z długimi czarnymi włosami, ale nie mogła rozpoznać jej twarzy. Miała przeczucie, że może to być jej córka, którą kiedyś będzie miała. Zorientowałam się, że w ogóle nie przypominam dziewczyny z jej snów. Jestem zupełnie inna. Jest to dla mnie metafora dorastania w małym konserwatywnym miasteczku jako queerowa osoba i poczucia, że ​​nie jestem taką osobą, jaką inni ludzie chcieli żebym była. Kiedy poznawałam swoją tożsamość i seksualność, na mojej drodze pojawiła się cała masa osób, które zdawały się być „dziewczyną moich marzeń”. Jednak po wielu latach w końcu zdałam sobie sprawę, że dziewczyna moich marzeń to ja” – mówi Fletcher.
 
Album „Girl Of My Dreams” jest wynikiem eksploracji najbardziej intensywnych emocjonalnych doświadczeń – pożądania i obsesji, straty i traumy, intensywnego rozwoju osobistego i siły samorealizacji. Na płycie poza przebojem „ Becky’s So Hot” znalazły się też takie single jak „Her Body Is Bible”, „Sting” czy „Better Version”.
Najnowszym utworem promującym debiut Fletcher jest brutalnie szczery, synth-popowy „Serial Heartbreaker”. Jest to ostatni numer skomponowany na tę płytę. Doskonale oddaje on bezkompromisową narrację całego albumu, a Fletcher bez wstydu rzuca w nim światło na swoje wady prowadzące do rozpadu jej wszystkich związków.
Producentem wykonawczym albumu jest Malay (Frank Ocean, Lorde), który pracował także nad EP-kami „you ruined new york city for me” i „THE S(EX) TAPES”. „Girl Of My Dreams” ujawnia wewnętrzny świat Fletcher, która jeszcze nigdy nie była tak szczera. Jak zdradza piosenkarka i autorka tekstów z New Jersey, tytuł albumu nawiązuje do jej długiej i skomplikowanej podróży w kierunku samoakceptacji.
 
Tracklista „Girl Of My Dreams”:
1. Sting
2. Guess We Lied
3. Birthday Girl
4. Becky’s So Hot
5. Better Version
6. Conversations
7. Serial Heartbreaker
8. Her Body Is Bible
9. I Think I’m Growing?
10. Girl Of My Dreams
11. Holiday
12. I Love You, Bitch
13. For Cari
Trending News
Kim Petras - If Jezus would be a rockstar
Gdyby Jezus był gwiazdą rocka? Refleksje Kim Petras

Międzynarodowa sensacja popu Kim Petras wydała singiel „If Jesus Was A Rockstar” we współpracy z legendarnym Maxem Martinem. W „If Jesus Was A Rockstar” Kim zastanawia się nad swoją relacją z duchowością po tym, gdy nie czuła się mile widziana w instytucji kościoła, kiedy była…

Więcej
IGO - Nie może być inaczej - okładka
Nie może być inaczej: Igo wydaje nowy teledysk

„Nie może być inaczej” to bardzo mocny w treści utwór o walce z samym sobą i o pracy jaką trzeba włożyć, by dać szczęście osobie, dla której jest się całym światem oraz kolejny dowód na to, jak osobista będzie to płyta. Klip w reżyserii Michała…

Więcej