Newsy

08.06.2021

Dillon Francis, 220 KID i Bryn Christopher w „Unconditional”

Światowej sławy producent, kompozytor i DJ Dillon Francis prezentuje nowy utwór „Unconditional”

„Unconditional” to pierwszy singiel Dillona Francisa w 2021 oraz przedsmak nadchodzącego pełnowymiarowego projektu producenta. Jak mówi Dillon: – “Nagraliśmy „Unconditional”, by dać każdemu kawałek radości i zabawy. Piosenka powstała w lockdownie i rozpoczęła proces nagrywania albumu. Nie mogę się doczekać premiery!”.

Autorami utworu są Dillon Francis, 220 KID, MNEK i Kolidescopes, a w singlu słyszymy wokal Bryna Christophera. „Unconditional” to klasyczny kawałek house’owy w najlepszym tego słowa znaczeniu. Na okładce znalazła się fotografia z rodzinnego archiwum Francisa – to zdjęcie jego babci i dziadka.
 
Dillon Francis debiutował w szeregach dużej wytwórni w 2014 „Money Sucks, Friends Rule”, a wydany rok później mixtape „This Mixtape is Fire” dotarł na szczyt listy Billboard Top Dance/Electronic Albums Chart. W 2018 ukazał się drugi album artysty, „WUT WUT”, jak również program komediowy „Like and Subcribe” zrealizowany we współpracy z Funny or Die. W 2019 światło dzienne ujrzał mixtape „Magic is Real”.
Trending News

Pride Week w Music Box Polska, to projekt specjalny, realizowany razem z magazynem dla osób LGBTQ+ „Replika”, Stowarzyszeniem Lambda…

Więcej
Regulamin konkursu “Wygraj klapki marki KUBOTA”

REGULAMIN KONKURSU „WYGRAJ KLAPKI MARKI KUBOTA”   Postanowienia ogólne.   Konkurs „WYGRAJ KLAPKI MARKI KUBOTA” (zwany dalej “Konkursem”), jest…

Więcej