Newsy

08.06.2021

Dillon Francis, 220 KID i Bryn Christopher w „Unconditional”

Światowej sławy producent, kompozytor i DJ Dillon Francis prezentuje nowy utwór „Unconditional”

„Unconditional” to pierwszy singiel Dillona Francisa w 2021 oraz przedsmak nadchodzącego pełnowymiarowego projektu producenta. Jak mówi Dillon: – “Nagraliśmy „Unconditional”, by dać każdemu kawałek radości i zabawy. Piosenka powstała w lockdownie i rozpoczęła proces nagrywania albumu. Nie mogę się doczekać premiery!”.

Autorami utworu są Dillon Francis, 220 KID, MNEK i Kolidescopes, a w singlu słyszymy wokal Bryna Christophera. „Unconditional” to klasyczny kawałek house’owy w najlepszym tego słowa znaczeniu. Na okładce znalazła się fotografia z rodzinnego archiwum Francisa – to zdjęcie jego babci i dziadka.
 
Dillon Francis debiutował w szeregach dużej wytwórni w 2014 „Money Sucks, Friends Rule”, a wydany rok później mixtape „This Mixtape is Fire” dotarł na szczyt listy Billboard Top Dance/Electronic Albums Chart. W 2018 ukazał się drugi album artysty, „WUT WUT”, jak również program komediowy „Like and Subcribe” zrealizowany we współpracy z Funny or Die. W 2019 światło dzienne ujrzał mixtape „Magic is Real”.
Trending News
Carla Fernandes z nowym singlem na wakacje

Po świetnie przyjętym „OK”, czas na “Będzie Co Ma Być”!   To już drugi singiel artystki w języku polskim….

Więcej
DONDA – nowa płyta Kanye Westa

Już w piątek, 23 lipca, ukaże się 10. studyjny album Kanye Westa Podczas 6. meczu finałów NBA, w nowym…

Więcej