Newsy

14.10.2021

DAVID GUETTA ZWYCIĘZCĄ DJ MAG TOP 100 DJS 2021

Drugi rok z rzędu David Guetta został wybrany najlepszym DJ-em na świecie przez fanów głosujących w plebiscycie 100 najlepszych DJ-ów DJ Mag.

Po ponad 20 latach kariery, milinach albumów sprzedanych na całym świecie i miliardach słuchaczy w Internecie, 53-letni DJ po raz drugi w swojej karierze został wybrany najlepszym DJ-em na świecie. 

W plebiscycie zorganizowanym przez media DJ Mag Internauci wybrali Davida Guettę najlepszym DJ-em na świecie. W ten sposób znalazł się na szczycie rankingu, wyprzedzając Dimitri Vegasa, Like Mike’a, Martina Garrixa czy Armina Van Burrena. W sumie zdobył tytuł dzięki ilości 1,3 mln głosów.

Wyniki Top 100 DJs zostały ogłoszone na żywo podczas rozdania Top 100 DJs Awards, wręczanego przez AMF, które odbyło się na amsterdamskim AFAS Live. Goście imprezy — i miliony oglądających transmisję na żywo na całym świecie — mieli okazję podziwiać występy Afrojacka, Alana Walkera, Armina van Buurena (DJ z najwyższej półki trance), Avalan, Christina Novelli, Don Diablo (DJ z najwyższej future), Carnage /GORDO, Mariana BO, MORTEN, Oliver Heldens i W&W.

Pandemia COVID-19 wpłynęła niekorzystnie na wiele elementów międzynarodowej sceny elektronicznej, ale nie wydaje się, aby osłabiła entuzjazm fanów muzyki tanecznej, biorąc pod uwagę ilość osób głosujących w tym roku w ankiecie 100 najlepszych DJ-ów, ugruntowując pozycję 100 najlepszych DJ-ów w największym plebiscycie muzycznym na świecie.

Większość głosujących na tegorocznych 100 najlepszych DJ-ów pochodziła z najlepszych klubowych przedziałów wiekowych, przy czym 40% głosów pochodziło od osób wieku 18-24 lat, a 40% głosujących, to osoby od 25 do 34 lat. 

Trending News
LP z nowymi utworami na albumie “Churches”

„Churches” to szósty studyjny album w dorobku LP. Wydawnictwo promują single „The One That You Love”, „How Low Can You…

Więcej
Regulamin konkursu „Wygraj FAN BOX płyta + koszulka LP Churches”

REGULAMIN KONKURSU „Wygraj FAN BOX płyta + koszulka LP Churches”   Postanowienia ogólne.   Konkurs „Wygraj FAN BOX płyta…

Więcej