Newsy

22.06.2022

Beyoncé z nowym utworem w letnie przesilenie

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Beyoncé pod koniec lipca wyda swój pierwszy solowy album od sześciu lat, zatytułowany “Renaissance”.

Wydaje się, że jak dotąd artystka obiera bardziej tradycyjną drogę do wprowadzenia albumu, która obejmuje główny singiel.

„Break My Soul” zawiera próbki zarówno hymnu house Robina S. z lat 90. „Show Me Love” i „Explode” współpracownika Bey „Formation”, Big Freedia. Big Freedia i scenarzyści „Show Me Love” Allen George i Fred McFarlane otrzymują współautorki scenariuszy wraz z producentami „Break My Soul” Beyoncé, The-Dream i Tricky Stewart, a także Jay-Z i BlaqNmilD. „Rozpuściłam włosy, bo straciłam rozum / Bey wróciła i naprawdę dobrze śpię w nocy”, śpiewa Beyoncé na torze.

Jak w przypadku większości albumów Beyoncé, o Renaissance nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Wygląda na to, że będzie to wydanie wieloczęściowe, ponieważ grafika udostępniona w zeszłym tygodniu jest zapowiadana jako „Akt 1.”. Variety poinformowało, że album będzie zawierał zarówno utwory taneczne, jak i country, a Raphael Saadiq i Ryan Tedder z OneRepublic znajdują się najwyraźniej wśród jego producentów. W brytyjskim Vogue’u znalazło się również kilka opisów inspiracji albumu, wśród których wymieniono „błyszczący futuryzm retro”.

Trending News
Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli siły

Po tygodniach zapowiedzi, zdobywca wielu platyn i nagród, supergwiazda Lil Nas X i raper YoungBoy Never Broke Again połączyli…

Więcej
Chris Brown z nowym albumem „Breezy”

Chris Brown wydał swój wyczekiwany 12. album studyjny „Breezy”. 24-ścieżkowy projekt jest pełen gwiazd i obejmuje gościnne wystąpienia znanych…

Więcej