Newsy

16.07.2021

AniKa Dąbrowska zaprezentowała wakacyjny klip

AniKa Dąbrowska powróciła z zapowiedzią drugiego albumu.

AniKa Dąbrowska prezentuje nowy singiel „Głosy”. Artystka po raz kolejny jest współautorką tekstu oraz muzyki. Utwór został wyprodukowany jak poprzedni singiel „Przyjaciółka” przez ekipę Liker$ Music.
 
Do piosenki powstał barwny, wakacyjny teledysk w reżyserii Moniki Kołdachy z ekipy Loft 2.2.5.
“„Pewnie niejeden z Was miał takie doświadczenia, kiedy potrzebował w swoim życiu rozmowy z bliską mu osobą. Tęsknota za głosem ukochanej osoby, ciągłe czekanie na jej gest, telefon czy dobre słowo – właśnie o tym opowiada mój najnowszy singiel pt. „Głosy” ” – wspomina AniKa.
 
Singiel zapowiada drugą, autorską tym razem płytę, ciągle rozwijającej się muzycznie AniKi.
AniKa Dąbrowska, to zwyciężczyni drugiej edycji Voice Kids w 2019 roku. Singiel „Małe skrzydła” pokrył się złotem, a 26 czerwca 2020 roku ukazał się jej debiutancki album „Afirmacja”.
 
Zmagająca się z mukowiscydozą młoda wokalistka prze do przodu i walczy o spełniania marzeń, nie oglądając się za siebie. Czerpie z życia pełnymi garściami i każdy dzień stara się przeżywać na 200%.
Trending News
Nowe nadmorskie wydarzenie już 19-20 sierpnia!

LO♡E Ustka Festival to festiwal pozytywnych emocji. Słoneczne dni, ciepłe wieczory nad Bałtykiem, zachody słońca z najlepszą polską muzyką.  Największa…

Więcej
Roksana Węgiel powróciła z nowym autorskim singlem

Roksana Węgiel zachęca do wyjścia poza ramy.  „Głośniej” to hasło przewrotne. Idealnie pasuje do tanecznego, głośnego beatu nowej piosenki Roxie, ale jest…

Więcej