ADELE OGŁASZA LETNIE KONCERTY W MONACHIUM, NIEMCY

Światowa supergwiazda Adele potwierdziła wyjątkowe letnie koncerty w Monachium w Niemczech w dniach 2, 3, 9 i 10 sierpnia 2024 roku.  Adele wystąpi w Monachium Messe w plenerze, który zostanie stworzony wyłącznie na potrzeby tych specjalnych koncertów. Zaprojektowana na zamówienie arena będzie składać się z trybun z miejscami siedzącymi i miejscami stojącymi, mogąc pomieścić 80 000 osób w jeden wieczór. “A one off, bespoke pop-up stadium designed around whatever show I want to put on?” Adele napisała na swoim Instagramie.  Następnie dodała: “I couldn’t think of a more wonderful way to spend my summer”. Te wyjątkowe europejskie daty oznaczają pierwszy koncert Adele w Europie kontynentalnej od 2016 roku.

  

Adele jest w trakcie ostatniego etapu swojej cieszącej się dużym uznaniem serii weekendowych koncertów Weekends With Adele w Las Vegas, która potrwa do połowy czerwca. Weekendy z Adele spotkały się z dużym uznaniem zarówno fanów, jak i krytyków. „Los Angeles Times” nazwał je „wyjątkową równowagą osobistych historii i blichtru Las Vegas”, a magazyn „Billboard” określił je jako „zapierający dech w piersiach, spektakularny”. Przed Artystką jeszcze 50 niesamowitych występów w ramach Weekends With Adele w Las Vegas (w sumie 100 koncertów). Zachwyciła także swoją brytyjską publiczność podczas wyprzedanych koncertów w londyńskim Hyde Parku w 2022 r. Zarówno Vegas, jak i Londyn zostały okrzyknięte mianem naprawdę kultowych, a teraz zapewni swoim europejskim fanom kolejne, zupełnie nowe doświadczenie.

Rejestracja osób chcących zakupić bilety jest już otwarta na Adele.com i kończy się w poniedziałek, 5 lutego o 18:00. Fani otrzymają link we wtorek 6 lutego, a zakup biletów dla zarejestrowanych fanów będzie możliwy w środę 7 lutego o 10:00. Ogólna sprzedaż zacznie się w piątek 9 lutego o godzinie 10:00.

Trending News
Zara Larsson ogłasza trasę koncertową „VENUS TOUR”!

Zara Larsson ogłasza trasę koncertową „VENUS TOUR”! Koncert w Warszawie w marcu 2024. Zara Larsson – 07 marca 2024 – COS Torwar, Warszawa Sprzedaż ogólna: 3 listopada, godz. 10:00 na LiveNation.pl Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 2…

Więcej
KIM PETRAS Ogłasza światową trasę koncertową Feed The Beast Tour!

KIM PETRAS Ogłasza światową trasę koncertową Feed The Beast Tour Trasa po Ameryce Północnej startuje 27 września, a trasa UK/Europa rozpocznie się 13 lutego. KIM PETRAS – 02 marca 2024 – EXPO XXI, Warszawa Obejrzyj wideo z ogłoszeniem trasy: Bilety dostępne na LiveNation.pl Debiutancki album…

Więcej