Co wiemy o drugim sezonie ,,Squid Games”?!?

Zaplanowana kontynuacja kultowego serialu „Squid Game” wzbudza ogromne zainteresowanie wśród fanów, którzy po zaskakującym zakończeniu pierwszego sezonu zacierają ręce na kolejne emocje. Reżyser Hwang Dong-hyuk zdradził, że drugi sezon będzie kontynuacją losów Gi-Huna, głównego bohatera, który ponownie stanie w obliczu krwawych i niebezpiecznych gier.

W nowych odcinkach powróci kilka znanych twarzy, w tym Jung-jae Lee (Gi-Hun), Byung-hun Lee (Lider), Yoo Gong (mężczyzna w garniturze) oraz Ha-jun Wi (detektyw Jun-ho). Nie zabraknie jednak nowych postaci, a obsada zostanie wzbogacona o takie talenty jak Gyu-young Park, Yu-ri Jo, Ae-sim Kang, David Lee, Jin-uk Lee, Seung-hyun Choi, Jae-won Roh, Ji-an Won, Si-Wan Yim, Ha-Neul Kang, Sung-Hoon Park oraz Dong-Geun Yang.

Pierwszy sezon „Squid Game” (Fot. Noh Juhan / Materiały prasowe Netflix)

Oczekiwania są ogromne, zwłaszcza po obietnicy reżysera, że drugi sezon ujrzy światło dzienne jeszcze w 2024 roku. Po długotrwałym procesie tworzenia pierwszej serii, Dong-hyuk obiecał fanom, że nie będą musieli czekać tak długo na kontynuację. W międzyczasie, aby zaspokoić głód emocji, widzowie mogą sięgnąć po spin-off serialu w formie reality show, zatytułowany „Squid Game: Wyzwanie”. W przeciwieństwie do oryginału, uczestnicy w tej wersji nie ryzykują swoim życiem, co dodaje nowego wymiaru rozrywce.

Niestety, pomimo zapowiedzi drugiego sezonu, Netflix jeszcze nie udostępnił żadnych teaserów ani zwiastunów, co sprawia, że fani pozostają w niecierpliwym oczekiwaniu na kolejną porcję emocji i tajemnic związanych z brutalnym światem „Squid Game”.

Pierwszy sezon „Squid Game” (Fot. Noh Juhan / Materiały prasowe Netflix)

Trending News
Zara Larsson ogłasza trasę koncertową „VENUS TOUR”!

Zara Larsson ogłasza trasę koncertową „VENUS TOUR”! Koncert w Warszawie w marcu 2024. Zara Larsson – 07 marca 2024 – COS Torwar, Warszawa Sprzedaż ogólna: 3 listopada, godz. 10:00 na LiveNation.pl Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 2…

Więcej
KIM PETRAS Ogłasza światową trasę koncertową Feed The Beast Tour!

KIM PETRAS Ogłasza światową trasę koncertową Feed The Beast Tour Trasa po Ameryce Północnej startuje 27 września, a trasa UK/Europa rozpocznie się 13 lutego. KIM PETRAS – 02 marca 2024 – EXPO XXI, Warszawa Obejrzyj wideo z ogłoszeniem trasy: Bilety dostępne na LiveNation.pl Debiutancki album…

Więcej