Music Box – telewizja online

Także znajdziesz nasz u operatorów sieci kablowych:

UPC #700/#775
Orange #687
Vectra #619
Multimedia #204
T-Mobile #611
Play Now

Na platformach streamingowych:

MegogoWP Pilot | CDA.pl 
Gonet.tv | Sweet.tv

Transmisja online telewizji muzycznej Music Box – największe hity, premiery, wydarzenia, programy o gwiazdach, muzyce i filmach

Jeśli interesujesz się muzyką i szukasz sposobu na odkrycie nowych artystów, chciałbyś poznać największe hity, obejrzeć programy o gwiazdach, muzyce, filmach lub zajrzeć za kulisy najważniejszych wydarzeń, to transmisja online telewizji muzycznej Music Box jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

W Music Box kierujemy się hasłem „Twoje gwiazdy, Twoje klipy!”, co oznacza, że codziennie serwujemy dla Ciebie największe przeboje, pokazujemy Twoich ulubionych artystów, unikalne listy przebojów, a także programy związane ze światem kina i show-biznesu. Ale co jeszcze ważniejsze dbamy o pozytywny nastrój naszych widzów każdego dnia. To internetowa tv, w której posłuchasz takich gatunków muzycznych jak pop, dance pop, muzyka elektroniczna, klubowa, hip-hop, R’n’B.

Dlaczego warto wybrać Music Box?

Music Box jest wyjątkową stacją muzyczną pod wieloma względami. To internetowa tv prezentująca zbiór klasycznych hitów, ale również miejsce, gdzie posłuchasz najnowszych kawałków. Dodatkowo, to idealny kanał dla każdego miłośnika kultury. W naszej ofercie programowej znajdziesz:

  • najlepsze teledyski prezentowane w pasmach muzycznych: Same hity, Budzik, Kapsuła czasu i Club Box,
  • listy przebojów: 15! Music Box Chart, Chartlist#1, The Official Polish Top 40, Euro Top 20, Top Dance Chart,
  • Movie Box – program o kinie, w którym nie brakuje relacji z gorących premier filmowych i wywiadów z najbardziej znanymi aktorami i aktorkami,
  • #FreshPiątek – program o najważniejszych premierach muzycznych.

Dzięki live streamowi Music Box teraz to nie tylko telewizja także internetowa tv, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają dostępu do tradycyjnej telewizji. Teraz wszystkie programy i teledyski obejrzysz na żywo za pośrednictwem internetu. Music Box jest również tv online free, a to oznacza, że każdy widz może nas oglądać bez ponoszenia jakichkolwiek opłat.

Live stream Music Box’a – dla kogo?

Transmisja online Music Box, to propozycja dla wszystkich miłośników muzyki pop & dance, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość. Kanał zainteresuje również każdego kto jest otwarty na nowości i tego, kto lubi decydować o tym co zagramy, głosując na ulubione utwory w ramach naszych list przebojów. Mamy ponad 5,000 teledysków i co tydzień powiększamy naszą bazę, dlatego jest z czego wybierać!

Jak korzystać z Music Box?

Korzystanie z Music Box jest bardzo proste. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i uruchomić live stream. Program jest dostępny na żywo, a także w czasie przeszłym. W dowolnym momencie można cofnąć się do swojego ulubionego programu czy utworu! Stawiając na jakość, Music Box Polska udostępnia swoim widzom możliwość oglądania stacji w Full HD przez własną stronę internetową. Dostęp do programu zapewnia MEGOGO – nowy na polskim rynku serwis OTT/VOD, któremu dziękujemy z całego serca za pomoc w nadawaniu!