Programy

Pride Box
Pride Box.

Unikatowa tęczowa playlista. W programie pojawią się m.in. Madonna, Lady Gaga, Elton John, Years&Years, Sam Smith, Jessie Ware, Ru Paul, Kim Petras i wiele innych.

Same Hity
Same hity.

Gorące superhity i topowe nowości, czyli najlepsze teledyski Twoich ulubionych polskich i zagranicznych wykonawców. Tylko u nas zobaczysz i posłuchasz najciekawszych hitów topowych artystów z Ukrainy!

Codziennie
Kapsuła czasu
Kapsuła czasu.

Superhity z lat 90. i 2000. w jakości Full HD. Każdy teledysk został poddany autorskiemu cyfrowemu opracowaniu. Dzięki temu możesz cieszyć się wysoką jakością obrazu i dźwięku klipów, które powstały nawet 20 czy 30 lat temu!

Budzik
Budzik.

Każdego poranka jesteśmy z dawką muzyki, która nie tylko pobudza, ale również wprawia w dobry nastrój na cały dzień. Kawa, kanapka i Music Box, właśnie takie powinno być idealne śniadanie!

Codziennie
Viva Planet
Viva Planet.

Program dla miłośników muzycznych klimatów końca lat 90′ / początku lat 2000. Muzyka, którą pamiętamy z satelity, kaset VHS lub składanek CD.

Club Box.

Najmocniejsza dawka gorących hitów muzyki klubowej i elektronicznej. Chcesz się odpowiednio nakręcić przed imprezą? A może planujesz domówkę ze znajomymi? O nic się nie martw, my zapewnimy najlepszą muzykę i niepowtarzalny imprezowy klimat. Baw się razem z Music Box w każdy piątek i sobotę.

Piątek 22:00 Sobota 22:00
THE OFFICIAL POLISH TOP 40
The Official Polish Top 40.

Lista 40 najbardziej lubianych hitów w polskich radiach. Kto zawalczy o podium? Jaki utwór dołączy do listy? Komu uda się powrócić do notowania? Na Twoich oczach w Music Box rozegra się muzyczna bitwa!

Sobota 17:00 Niedziela 11:00 Środa 14:00
Backstage - program w Music Box
Backstage.

Kulisy powstawania najciekawszych teledysków zagranicznych i polskich artystów. Rozmowy z wykonawcami i twórcami, a także ciekawe historie z planów zdjęciowych. Zakulisowa magia najpopularniejszych klipów na ekranie Twojego telewizora.