Telewizja „Music Box” na nowej pozycji w UPC

Od 28 kwietnia 2023 roku „Music Box” zmienia pozycję w sieci UPC. Aby ułatwić dostęp do kanału abonentom, zostanie on przeniesiony na następujące pozycje:

• #700 w dekoderach Horizon i 4K Box
• #775 w dekoderach Mediabox

Zmiana pozycji TV Music Box w sieci UPCTakże informujemy, że kanał został dodany do oferty sieci Play i jest dostępny w podstawowym pakiecie.

„Music Box Polska” rozwija nie tylko dystrybucję, ale również ofertę programową.

W ostatnich miesiącach na antenie pojawili się nowi prezenterzy. Taneczną listę przebojów „Top Dance Chart” teraz prowadzi Daniel Borzewski – piosenkarz, tancerz i influencer. Wydarzenia showbiznesowe i kulturalne śledzi u nas dziennikarka Monika Maszkiewicz w programie „Music Box News. Oprócz tego Paweł Tworek w odnowionym formacie programu „Movie Box” przegląda nowości filmowe i serialowe.

Pojawiło się nowe pasmo „Viva Planet”, które zadedykowaliśmy wszystkim miłośnikom hitów muzyki tanecznej przełomu lat 90. i 2000.

Trending News
Zara Larsson ogłasza trasę koncertową „VENUS TOUR”!

Zara Larsson ogłasza trasę koncertową „VENUS TOUR”! Koncert w Warszawie w marcu 2024. Zara Larsson – 07 marca 2024 – COS Torwar, Warszawa Sprzedaż ogólna: 3 listopada, godz. 10:00 na LiveNation.pl Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 2…

Więcej
KIM PETRAS Ogłasza światową trasę koncertową Feed The Beast Tour!

KIM PETRAS Ogłasza światową trasę koncertową Feed The Beast Tour Trasa po Ameryce Północnej startuje 27 września, a trasa UK/Europa rozpocznie się 13 lutego. KIM PETRAS – 02 marca 2024 – EXPO XXI, Warszawa Obejrzyj wideo z ogłoszeniem trasy: Bilety dostępne na LiveNation.pl Debiutancki album…

Więcej