Telewizja „Music Box” na nowej pozycji w UPC

Od 28 kwietnia 2023 roku „Music Box” zmienia pozycję w sieci UPC. Aby ułatwić dostęp do kanału abonentom, zostanie on przeniesiony na następujące pozycje:

• #700 w dekoderach Horizon i 4K Box
• #775 w dekoderach Mediabox

Zmiana pozycji TV Music Box w sieci UPCTakże informujemy, że kanał został dodany do oferty sieci Play i jest dostępny w podstawowym pakiecie.

„Music Box Polska” rozwija nie tylko dystrybucję, ale również ofertę programową.

W ostatnich miesiącach na antenie pojawili się nowi prezenterzy. Taneczną listę przebojów „Top Dance Chart” teraz prowadzi Daniel Borzewski – piosenkarz, tancerz i influencer. Wydarzenia showbiznesowe i kulturalne śledzi u nas dziennikarka Monika Maszkiewicz w programie „Music Box News. Oprócz tego Paweł Tworek w odnowionym formacie programu „Movie Box” przegląda nowości filmowe i serialowe.

Pojawiło się nowe pasmo „Viva Planet”, które zadedykowaliśmy wszystkim miłośnikom hitów muzyki tanecznej przełomu lat 90. i 2000.

Trending News
Pride Month w telewizji Music Box!

Music Box dołącza po raz trzeci do Pride Month, aby wesprzeć społeczność LGBTQ+. Przez cały czerwiec logo kanału oraz oprawa graficzna Music Box będzie w kolorach tęczy. W ten sposób chcemy podkreślić, że w życiu każdej osoby ważne są tolerancja i równość. Oprócz tego, na…

Więcej
Już dziś kupisz w Multikinie bilety na „Transformers: Przebudzenie Bestii”!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier czerwca – „Transformers: Przebudzenie Bestii”. Produkcja wejdzie do kin 9 czerwca! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Akcja filmu „Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w…

Więcej