Pride Month w telewizji Music Box!

Pride Month

Music Box dołącza po raz trzeci do Pride Month, aby wesprzeć społeczność LGBTQ+. Przez cały czerwiec logo kanału oraz oprawa graficzna Music Box będzie w kolorach tęczy. W ten sposób chcemy podkreślić, że w życiu każdej osoby ważne są tolerancja i równość. Oprócz tego, na antenie zaplanowane są specjalne programy oraz konkursy z unikatowymi nagrodami.

Pride Box

pon.-pt. 20:00, sob.-nied. 15:00

Pride Box 

W telewizji Music Box przez cały miesiąc będziemy prezentować wyjątkową tęczową playlistę. W programie nie zabraknie utworów takich artystów jak Madonna, Lady Gaga, Elton John, Years&Years, Sam Smith, Jessie Ware, Ru Paul, Kim Petras i wielu innych.

Dodatkowo, codziennie oglądając Pride Box, będzie szansa na wygranie limitowanej edycji tęczowych gadżetów Music Box „Love out loud” oraz zaproszenia do klubu La Pose.

Karny jeżyk

Sob. 21:00 [premiera], nied. 9:00, czw. 0:00

Karny Jeżyk z Shady Lady

Znana w Polsce drag queen Shady Lady poprowadzi jedyne takie talk-show w polskiej telewizji! Od 10 czerwca co tydzień na tak zwanym karnym jeżyku pojawi się dwójka znanych gości ze świata show-biznesu, kultury, muzyki czy sportu, którzy staną w ogniu trudnych pytań i niełatwych tematów związanych ze społecznością LGBTQ+.

Music Box News: relacje z warszawskiej Parady Równości

17 czerwca Music Box dołączy do największego tego typu wydarzenia w tej części Europy. Ekipa telewizyjna stacji pojawi się w trakcie marszu, który już 22. raz przejdzie ulicami stolicy. Relacja z Parady zaprezentujemy na antenie w programie Music Box News (o terminach emisji poinformujemy niebawem).

Music Box w partnerstwie z La Pose

Jesteśmy dumni, że od kwietnia telewizja Music Box jest partnerem medialnym La Pose – wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy, którego popularność już znacznie przekracza grono LGBTQ+.

W ramach tej współpracy La Pose staje się partnerem Pride Month w Music Box, a także aktywnie uczestniczy w produkcji programu „Karny Jeżyk”. Ponadto, Music Box i La Pose spotkają się również podczas Parady Równości na jednej platformie, tworząc wspólnie niesamowitą atmosferę pełną radości, tolerancji i równości.

Gdzie nas możesz oglądać:

UPC #700/#775
Orange #687
Vectra #619
Multimedia #204
INEA #726
TOYA #741
ASTA-NET #517
Petrus #54
Sat Film #127
EastWest #126
TVK Chopin #622
także w innych kablówkach

MEGOGO
WP Pilot
CDA.pl
Gonet.tv 
Sweet.tv
UPC TV GO

Oraz na naszej stronie >>

Trending News
Święto Kina w Multikinie

Tegoroczne „Święto Kina” odbędzie się we wszystkich kinach sieci Multikino 30 września, a bilety na filmy 2D będą kosztowały tylko 12 zł. W repertuarze widzowie znajdą filmy z minionych tygodni, najnowsze premiery i pokazy przedpremierowe! Sieć kin Multikino zaprasza w najbliższą sobotę do wspólnego celebrowania…

Więcej
Leon Myszkowski — nowy prezenter Top Dance Chart

Telewizja muzyczna Music Box ma zaszczyt ogłosić powrót na antenę tanecznej listy przebojów „Top Dance Chart”. Program poprowadzi Leon Myszkowski, DJ i producent muzyczny, syn piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Leon Myszkowski to postać wielowymiarowa. Jako najstarsze dziecko Justyny Steczkowskiej i architekta Macieja Myszkowskiego, Leon od młodych…

Więcej