Obok tego chłopaka nie da się przejść obojętnie!

Kajetan Wolas o swoich lękach i samoakceptacji w debiutanckim singlu „Co pokaże czas?”

Bohater kampanii Młode Głowy prezentuje emocjonalny i mocny teledysk do piosenki o której mówi cały TikTok! 

Kajetan Wolas – kilka miesięcy temu zdał maturę, a obecnie jego celem jest wydanie płyty oraz… zapisanie się na zajęcia z szycia. Nad swoim debiutanckim materiałem pracuje z Magierą oraz szeregiem topowych producentów i songwriterów – między innymi z Kubą Karasiem, MajLo, Miodem z Jamal czy Patrickiem The Pan.


Dotychczas największą popularność Kajtkowi przyniosły akustyczne covery urbanowych hitów na TikToku. Jego filmy zauważyli między innymi Qry, Bedoes czy Internaziomale.
Nadchodzi moment, w którym autorska muzyka Kajetana wychodzi na pierwszy plan. Kreacje wokalisty z wykorzystaniem fragmentu pierwszego singla – „Co pokaże czas?” – na TikToku zdobyły już ponad 250 tysięcy polubień!

Debiutancki singiel opowiada o przeszłości Kajtka – o jego lękach, problemach, samoakceptacji. Produkcją utworu zajął się legendarny Magiera.

Na chwilę przed premierą singla Kajetan został jednym z bohaterów kampanii edukacyjnej Młode Głowy za którą stoi fundacja Martyny Wojciechowskiej – Unaweza. Młode Głowy to raport dotyczący zdrowia psychicznego, poczucia własnej wartości i sprawczości wśród młodych osób w Polsce w wieku 10-19 lat opracowany na bazie ankiet, które wypełniło aż 180.000 uczniów z całego kraju.

Trending News
Pride Month w telewizji Music Box!

Music Box dołącza po raz trzeci do Pride Month, aby wesprzeć społeczność LGBTQ+. Przez cały czerwiec logo kanału oraz oprawa graficzna Music Box będzie w kolorach tęczy. W ten sposób chcemy podkreślić, że w życiu każdej osoby ważne są tolerancja i równość. Oprócz tego, na…

Więcej
Już dziś kupisz w Multikinie bilety na „Transformers: Przebudzenie Bestii”!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier czerwca – „Transformers: Przebudzenie Bestii”. Produkcja wejdzie do kin 9 czerwca! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Akcja filmu „Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w…

Więcej