La B – Day! 1. urodziny klubu La Pose Varsovie!

To już rok? Tak! La Pose obchodzi swoje 1. urodziny! Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Was na trzydniowy Festiwal Sztuki Queer. Na każdy dzień, zostały zaplanowane atrakcje. Będą nowości, ale też powroty Waszych ulubionych wydarzeń i performansów. Poniżej, przedstawiamy plan wydarzeń, na cały La Weekend!

W piątek, 12 maja zapraszamy na patio, od strony ulicy Dowcip. Od 21:00 rozbrzmiewać, będą dj set i wokale na żywo, czyli La Disco i Eurowizyjne wspominki, a także Marta Baum w teamie z Technodivas, czyli Lina Jarzyńska i Marta Dryll. O 23:00 rozpocznie się EUROVISION DRAG SHOW. Czekają na Was same Wild Dances i Dancing Lasha Tumbai. Wystąpi, aż 10 osób performerskich. O 1:00 w nocy, finał wieczoru, czyli koncert Mandaryny, po którym zapraszamy na AFTERPARTY, które do samego rana poprowadzi DJ Viggo.

Bilety: tutaj.

Sobota startuje o 12:00, będzie pysznie, bo przed Wami Drag Brunch oraz premiera nowej karty menu kuchni La Pose. Kończymy koncertem Majki Jeżowskiej, po którym odbędzie się After Party Silent DISCO!

Bilety: tutaj.

Niedziela, będzie roztańczona i klasycznie okraszona brokatem dzięki burlesce! O 18:00 zaczynamy DANCING międzypokoleniowy. O 20:30 Betty Q poprowadzi performerxburleski, a o 22:30 Live Jazz, wystąpi Kasia Nova „Let’s fall in love”.

Bilety: tutaj.

Bilet w specjalnej cenie na 3 dni: tutaj.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła telewizja Music Box. Bawcie się i wszystkiego najlepszego!

 

Trending News
Pride Month w telewizji Music Box!

Music Box dołącza po raz trzeci do Pride Month, aby wesprzeć społeczność LGBTQ+. Przez cały czerwiec logo kanału oraz oprawa graficzna Music Box będzie w kolorach tęczy. W ten sposób chcemy podkreślić, że w życiu każdej osoby ważne są tolerancja i równość. Oprócz tego, na…

Więcej
Już dziś kupisz w Multikinie bilety na „Transformers: Przebudzenie Bestii”!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier czerwca – „Transformers: Przebudzenie Bestii”. Produkcja wejdzie do kin 9 czerwca! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Akcja filmu „Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w…

Więcej