La B – Day! 1. urodziny klubu La Pose Varsovie!

To już rok? Tak! La Pose obchodzi swoje 1. urodziny! Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Was na trzydniowy Festiwal Sztuki Queer. Na każdy dzień, zostały zaplanowane atrakcje. Będą nowości, ale też powroty Waszych ulubionych wydarzeń i performansów. Poniżej, przedstawiamy plan wydarzeń, na cały La Weekend!

W piątek, 12 maja zapraszamy na patio, od strony ulicy Dowcip. Od 21:00 rozbrzmiewać, będą dj set i wokale na żywo, czyli La Disco i Eurowizyjne wspominki, a także Marta Baum w teamie z Technodivas, czyli Lina Jarzyńska i Marta Dryll. O 23:00 rozpocznie się EUROVISION DRAG SHOW. Czekają na Was same Wild Dances i Dancing Lasha Tumbai. Wystąpi, aż 10 osób performerskich. O 1:00 w nocy, finał wieczoru, czyli koncert Mandaryny, po którym zapraszamy na AFTERPARTY, które do samego rana poprowadzi DJ Viggo.

Bilety: tutaj.

Sobota startuje o 12:00, będzie pysznie, bo przed Wami Drag Brunch oraz premiera nowej karty menu kuchni La Pose. Kończymy koncertem Majki Jeżowskiej, po którym odbędzie się After Party Silent DISCO!

Bilety: tutaj.

Niedziela, będzie roztańczona i klasycznie okraszona brokatem dzięki burlesce! O 18:00 zaczynamy DANCING międzypokoleniowy. O 20:30 Betty Q poprowadzi performerxburleski, a o 22:30 Live Jazz, wystąpi Kasia Nova „Let’s fall in love”.

Bilety: tutaj.

Bilet w specjalnej cenie na 3 dni: tutaj.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła telewizja Music Box. Bawcie się i wszystkiego najlepszego!

 

Trending News
Święto Kina w Multikinie

Tegoroczne „Święto Kina” odbędzie się we wszystkich kinach sieci Multikino 30 września, a bilety na filmy 2D będą kosztowały tylko 12 zł. W repertuarze widzowie znajdą filmy z minionych tygodni, najnowsze premiery i pokazy przedpremierowe! Sieć kin Multikino zaprasza w najbliższą sobotę do wspólnego celebrowania…

Więcej
Leon Myszkowski — nowy prezenter Top Dance Chart

Telewizja muzyczna Music Box ma zaszczyt ogłosić powrót na antenę tanecznej listy przebojów „Top Dance Chart”. Program poprowadzi Leon Myszkowski, DJ i producent muzyczny, syn piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Leon Myszkowski to postać wielowymiarowa. Jako najstarsze dziecko Justyny Steczkowskiej i architekta Macieja Myszkowskiego, Leon od młodych…

Więcej