Dawid Kwiatkowski otwiera kawiarnię w Paryżu!

Dawid Kwiatkowski otwiera kawiarnię w Paryżu. Nowy singiel „Café de Paris” dostępny już we wszystkich serwisach streamingowych a klip na YouTube.

Utwór „Café de Paris” jest dla Dawida Kwiatkowskiego szczególny, bo związany z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Osadzony w tkance miasta, niezwykle klimatyczny klip, jest opowieścią o tym, jak mogłoby wyglądać życie artysty właśnie tam – w Paryżu, pokazując jednocześnie jego najbardziej urokliwe zakamarki. Dawid dzieli miłość do tego miasta razem z bratem mieszkającym tam na stałe, stąd pomysł na realizację teledysku właśnie tam.

Artysta tak opowiada o utworze: „Czasami w mojej głowie przebija się myśl: a co by było, gdybym uciekł? Gdyby spełnić marzenia
nastoletniego Dawida o życiu w Paryżu właśnie teraz? Czy ktoś by tęsknił, tak cholernie szczerze? Paryż. Tyś moim drugim, ukochanym domem. Tak bardzo się cieszę, że w końcu o Tobie śpiewam.”


„Café de Paris”, to pierwszy singiel zapowiadający nowy materiał od Dawida Kwiatkowskiego. Już poprzednim albumem pełnym radiowych hitów i przebojów Dawid udowodnił, że jest rozpoczął nową, bardziej dojrzałą erę w swojej twórczości. „Café de Paris” jest kontynuacją tej drogi.


Wydany w 2021 roku album Dawid Kwiatkowski tuż po premierze trafił na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce oraz uzyskał status Złotej Płyty. Single z tego krążka – „Bez Ciebie”, „Proste”, „Idziesz ze mną” stały się platynowe, a z utworem „Bez Ciebie” artysta zdobył Bursztynowego Słowika na Sopot Festival.

Trending News
NMF: Maraton Horrorów w Multikinie

Rozpocznij letni sezon MARATONEM HORRORÓW. Już 31 maja zapraszamy na bezsenną noc pełną strachu do Multikina! W repertuarze: PUCHATEK: KREW I MIÓD 2, STRANGERS, NIEPOKALANA, UROJENIE. Zapraszamy wszystkich fanów kina grozy i jump scare’ów. Start: 31 maja, godzina 22:00. Zobacz premierowo drugą cześć slashera o…

Więcej
Filip Lato gwiazdą 7. edycji Music Box Acoustic!

W najbliższą niedzielę, 19 maja, o godzinie 18:00, zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki do warszawskiej Food Town w Fabryce Norblina. Gwiazda wieczoru: Filip Lato Na scenie Gimlet wystąpi Filip Lato, który w 2016 roku wziął udział w muzycznym show telewizyjnym „The Voice of Poland”, zasilając…

Więcej