Dawid Kwiatkowski otwiera kawiarnię w Paryżu!

Dawid Kwiatkowski otwiera kawiarnię w Paryżu. Nowy singiel „Café de Paris” dostępny już we wszystkich serwisach streamingowych a klip na YouTube.

Utwór „Café de Paris” jest dla Dawida Kwiatkowskiego szczególny, bo związany z krajem, miastem tak bliskim jego sercu. Osadzony w tkance miasta, niezwykle klimatyczny klip, jest opowieścią o tym, jak mogłoby wyglądać życie artysty właśnie tam – w Paryżu, pokazując jednocześnie jego najbardziej urokliwe zakamarki. Dawid dzieli miłość do tego miasta razem z bratem mieszkającym tam na stałe, stąd pomysł na realizację teledysku właśnie tam.

Artysta tak opowiada o utworze: „Czasami w mojej głowie przebija się myśl: a co by było, gdybym uciekł? Gdyby spełnić marzenia
nastoletniego Dawida o życiu w Paryżu właśnie teraz? Czy ktoś by tęsknił, tak cholernie szczerze? Paryż. Tyś moim drugim, ukochanym domem. Tak bardzo się cieszę, że w końcu o Tobie śpiewam.”


„Café de Paris”, to pierwszy singiel zapowiadający nowy materiał od Dawida Kwiatkowskiego. Już poprzednim albumem pełnym radiowych hitów i przebojów Dawid udowodnił, że jest rozpoczął nową, bardziej dojrzałą erę w swojej twórczości. „Café de Paris” jest kontynuacją tej drogi.


Wydany w 2021 roku album Dawid Kwiatkowski tuż po premierze trafił na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce oraz uzyskał status Złotej Płyty. Single z tego krążka – „Bez Ciebie”, „Proste”, „Idziesz ze mną” stały się platynowe, a z utworem „Bez Ciebie” artysta zdobył Bursztynowego Słowika na Sopot Festival.

Trending News
Pride Month w telewizji Music Box!

Music Box dołącza po raz trzeci do Pride Month, aby wesprzeć społeczność LGBTQ+. Przez cały czerwiec logo kanału oraz oprawa graficzna Music Box będzie w kolorach tęczy. W ten sposób chcemy podkreślić, że w życiu każdej osoby ważne są tolerancja i równość. Oprócz tego, na…

Więcej
Już dziś kupisz w Multikinie bilety na „Transformers: Przebudzenie Bestii”!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier czerwca – „Transformers: Przebudzenie Bestii”. Produkcja wejdzie do kin 9 czerwca! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. Akcja filmu „Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w…

Więcej