NEL nie zwalnia tempo! Premiera EP – „DOUBLE N”

NEL nie zwalnia, wręcz przeciwnie – podkręca tempo!

W styczniu ukazał się jej hipnotyzujący i podbijający radiowe listy przebojów singiel „Niebieska Noc” a już dziś premiera debiutanckiej cyfrowej EP zatytułowanej Double N.

– Album powstał w okresie wakacyjnym, jego kolorem wiodącym miał być niebieski, nawiązując do morza, niebieskich oczu oraz nieba. Nazwa „Double N” nawiązuje do mojej osoby jako artystki, ale też zwykłej mnie, gubiącej się w podwójnym świecie: tym realnym i artystycznym. Album reprezentują single: „Niebieska noc” – czyli współczesne, taneczne brzmienie oraz „Obsesja” – smutna i bujająca ballada, stworzona z Filipkiem – zdradza Nel.

– Jakkolwiek utwory, które znalazły się na EP „Double N” są na pierwszy rzut oka diametralnie różne, tak łączy je jednak temat oczu, zakochania, efemeryczność oraz wciągające, rytmiczne refreny. Przez elementy śpiewane, przewijają się czasem fragmenty rapowania, a także gitarowe riffy. – wyznaje artystka.

– Po wydaniu debiutanckiej EP chciałabym skupić się na letnich singlach i oczywiście na tworzeniu nowego albumu, który być może ukaże się także w fizycznej wersji.
Podczas pracy nad albumem najbardziej pomogli mi chłopaki z grupy producenckiej Kofeina Studio – Miłosz Fergiński i Konrad Jażdżyk. Z Kofeiną Music pracowaliśmy nie tylko nad warstwą muzyczną, ale również nad topline utworów oraz tekstami. Oprawą graficzną albumu przygotowali Iwo oraz Maciej Pletnia. – dzieli się Nel.

 

Trending News
Zajmij najlepsze miejsce na premierze „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor” w Multikinie!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”. Film wejdzie do kin 14 kwietnia, a bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej. „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na…

Więcej
Vito Bambino w nowym brzmieniu z sanah!!!

Vito Bambino śpiewa z sanah „Mustanga” Vito Bambino przygotował nowy utwór specjalnie tak, aby wymykał się wszelkiej klasyfikacji. To nic z czym kojarzymy jego twórczość i jednocześnie coś bardzo dalekiego od utworów, do jakich przyzwyczaiła nas sanah. „Mustang” to kolejna piosenka, który promuje solową płytę…

Więcej