Daniel Borzewski

Q&A

Wiek: 27

Znak zodiaku: Lew

Których artystów muzycznych najbardziej cenisz? Justin Timberlake, Dua Lipa, Rihanna.

Jaki jest Twój ulubiony utwór? To zmienia się co chwile, ulubione utwory katuje na amen – aktualnie IGO – „Better be Alive”.

Ulubiony film? Preferuje seriale – aktualnie „Turbulencje” Netflixa.

Ulubione danie? Owoce morza w każdej postaci. 

Jesteś porannym ptaszkiem czy sową? Sową.

Jakie jest Twoje ulubione miejsce na świecie? Tajlandia.

Czy masz jakieś ukryte talenty? Chyba wszystko pokazuje publicznie. Śpiewam tańczę i tworze kontent komediowy na TikToku.

Co najbardziej motywuje cię w życiu? Wyznaczanie sobie celi, marzeń i dążenie do nich.

Bio

Daniel Borzewski to energetyczny 26-latek, pochodzący z małej miejscowości Nowe Radzikowo, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Od najmłodszych lat przejawiał pasję do muzyki, co zaowocowało edukacją w szkole muzycznej w zakresie wokalu i gry na instrumentach klawiszowych.

Późniejsza przeprowadzka do Warszawy, była związana z kolejną wielką pasją artysty, jaką niezmiennie do tej pory pozostaje taniec, którym DaNN zajmuje się zawodowo, wielokrotnie biorąc udział w najważniejszych wydarzeniach scenicznych, w tym licznych produkcjach telewizyjnych, jak między innymi: „Dance Dance Dance”, „Taniec z Gwiazdami”, „Jaka To Melodia” czy „The Voice Of Poland”. Wśród przygód ze szklanym ekranem znalazło się również doświadczenie z programem typu talent-show „Mam Talent” w roli uczestnika wraz z grupą taneczną, docierając aż do półfinału widowiska. Przełomowym momentem w karierze był rok 2019, który przyniósł tytuł Mistera Polski 2019.

DaNN ma również doświadczenie w przedsięwzięciu Eurovision Song Contest 2021 w roli tancerza, w tym samym roku wystąpił także podczas gali finałowej Mister Talent Supranational, prezentując swój talent wokalno-taneczny. We wrześniu 2022 roku ukazał się debiutancki singiel „Baila”, ukazując latynoski temperament, co spotkało się z pozytywnym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i przedstawicieli mediów i rozgłośni radiowych. W lutym 2023 roku DaNN wspólnie z DJ’em i producentem Bravem wydał kolejny singiel, zatytułowany „Wake Up”. Obecnie DaNN z powodzeniem kontynuuje swoją artystyczną ścieżkę, spełniając kolejne marzenia.